Zdobądź pozytywne recenzje dla Twojego hotelu

Recenzje i oceny odgrywają bardzo ważną rolę w wynajmie domów wakacyjnych. Jednak nawet jeśli jesteś nowy w branży wynajmu wakacyjnego i nie masz jeszcze 1000 recenzji, to i tak jest to bardzo ważne.

Osoby szukające noclegu na platformach takich jak Airbnb będą bardziej skłonne do dokonywania rezerwacji w obiektach, które odwiedziło już wielu innych zadowolonych gości. Wielu podróżników ma wakacje tylko raz w roku i chcą, aby były one tak bezproblemowe, jak to tylko możliwe (bez konieczności radzenia sobie z problematycznymi właścicielami).

Rodzaje gości, których można spotkać w hotelach

Najbardziej bezpośrednim sposobem na uzyskanie pozytywnych recenzji jest upewnienie się, że Twoja nieruchomość jest w porządku: meble są w dobrym stanie, urządzenia działają, ręczniki i pościel są czyste, a Ty masz niezbędne kopie lokalnych przewodników, broszury transportu publicznego i tak dalej. Ponadto, gdy goście opuszczą obiekt, powinieneś skontaktować się z nimi, aby dać im znać, czy wszystko poszło dobrze i uprzejmie poprosić ich o pozostawienie recenzji – będziesz zaskoczony, jak wielu zadowolonych podróżnych z chęcią poświęci kilka minut, aby polecić Twoje zakwaterowanie innym!