Strony, które warto znać, jeśli planujesz wakacje – 5 przykładów

Wszyscy zasługujemy na wakacje. Najlepiej żeby były one długie i tanie, a nasze oczekiwania spełnione. Jednak wielu z nas nie wie gdzie szukać zadowalających ofert, od czego zacząć planowanie.

Uważam też, że wielu młodych ludzi, a w szczególności studentów, ma ograniczony kapitał i ważne dla nich jest to by zmieścić się w swoich możliwościach finansowych. W tym artykule znajdziesz kilka stron, które mogą pomóc w znalezieniu atrakcyjnej oferty wakacyjnej.

Planujesz wakacje? – sprawdź te portale turystyczne

  1. Na pierwszym miejscu uważam, że powinna znaleźć się strona Travelplanet.pl. Znajduje się tu wiele atrakcyjnych propozycji jeśli chodzi o kraje jak i zakwaterowanie. Dzięki filtrom można z łatwością wyszukać miejsce, które jest dla ciebie interesujące, oraz zaznaczyć preferencje dotyczące wyżywienia, standardu i wyposażeniu hotelu oraz przeczytać opinie. Strona ułatwia wyszukiwanie trafnych propozycji oraz ma mnóstwo zadowolonych klientów. Często są tam też różne rabaty.
  2. Warto zobaczyć również Dreamtours.pl. Strona ma w swojej ofercie wiele propozycji wakacji „last minute” oraz „all inclusive”. Co prawda ceny są nieco wyższe, podane w walucie euro. Osoby z większym kapitałem na pewno znajdą tam coś dla siebie.  Witryna internetowa ułatwia także wyszukiwanie lotów oraz wycieczek objazdowych.
  3. Wakacje.pl przykuwa uwagę ze względu przejrzystość strony. Ma szeroko rozwiniętą ofertę turystyczną, dobrze zilustrowaną. Ma też wiele promocji, benefitów i usług tj. pobyt dzieci w gratisie, planowanie zwiedzania, płatności w ratach czy też w określonym terminie już po rezerwacji. Umożliwia także wyszukiwanie wakacji według terminu wylotu.
  4. Teraz coś dla osób, która być może zastanawiają się nad wyjazdem na obóz. Świetną platformą jest Sprachcaffe.com, która ma oferte dla młodzieży i dla dorosłych. Posiada bardzo atrakcyjną ofertę gdyż łączy podróżowanie z nauką języków obcych (angielski, hiszpański, francuski, włoski, niemiecki, chiński i arabski).  Na stronie znajdziemy również informacje o programie AU PAIR, czyli projekcie międzynarodowym pozwalającym na odwiedzenie np. Kanady, USA, czy też Nowej Zelandii. To idealna szansa dla ambitnych, nie lubiących leniuchowania osób.
  5. Tym razem strona tylko dla młodzieży (do 18 roku życia), strona Almatur.pl, na której znajdziemy wiele ciekawych możliwości np. obozy językowe, rekreacyjne, artystyczne, militarne, fotograficzne, orientalne, sportowe, w górach, nad morzem, nad jeziorem, w Polsce i za granicą. Okazji jest bardzo wiele i każdy młody podróżnik na pewno znajdzie coś dla siebie.

Więcej artykułów o turystyce i wakacjach znajdziesz w serwisie https://www.opodrozach.pl/.

To tylko kilka z bardzo wielu stron, które pomagają w podróżach, wczasach czy też wycieczkach, a także nauce języków. Na pewno kogoś zainteresują propozycje wymienionych wyżej witryn i zdecyduje się na ich odwiedzenie oraz uzna je za przydatne w organizacji czasu podczas wakacjii.