Jak zacząć przyjmować gości na Airbnb?

Posiadasz duży dom lub inne miejsce, które mógłbyś wykorzystać w ciekawy sposób? Może warto pomyśleć o tym, aby zacząć udostępniać je w formie Airbnb? W ten sposób można zarobić całkiem pokaźną sumę pieniędzy, szczególnie jeśli mamy miejsce w malowniczej okolicy, do której z chęcią przyjadą goście i skorzystają z noclegu.

Jak zostać gospodarzem Airbnb?

Marzy Ci się, aby w końcu zacząć zarabiać na boku lub po prostu zacząć wykorzystywać wolną przestrzeń w obiekcie mieszkalnym? W takim razie możesz w prosty sposób zostać gospodarzem Airbnb. W tym celu wystarczy posiadać dom, pokój lub po prostu miejsce do spania. Jeśli w dodatku jesteś gościnny i wiesz jak przyjąć i przenocować podróżnych oraz gości, to na pewno będziesz świetnym gospodarzem. Może zrobisz taką karierę jak gospodarz w Zamościu, który ma zarezerwowane terminy na kilka miesięcy w przód? Dokładne informacje o wyjątkowym gospodarzu znajdziesz na stronie zamoscinfo.pl.

Będąc gospodarzem Airbnb wszystko ustalasz tak jak chcesz. To Ty ustalasz cenę za nocleg. Możesz dostosować się do konkurencji w okolicy, a możesz też wymagać nieco większą kwotę za noc, jeśli wiesz, że masz ku temu powody. Na wielu serwisach Airbnb znajdziesz automatyczne podpowiedzi co do tego, jaką stawkę możesz ustalić za jedną noc dla jednego gościa lub więcej osób.

Goście składają rezerwację a Ty zarabiasz

Zarabianie na Airbnb jest bardzo proste. W momencie, gdy dodasz swoją ofertę na portalu, to od razu możesz oczekiwać rezerwacji, którą złożą goście. Twoja zapłata za nocleg jest w pełni bezpieczna, ponieważ serwis pobiera opłatę za nocleg od gości, a Ty otrzymujesz ją w momencie, gdy goście się zameldują. Proces jest łatwy i przyjemny, dlatego warto zostać gospodarzem Airbnb już dziś.